ارور 691

پایگاه سرگرمی هم فاز

ارور ۶۹۱

hhc32 ارور 691

ارور ۶۹۱

 

ارور ۶۹۱ یا خطای نامعتبر بودن یوزرنیم یا پسورد:

دریافت ارور ۶۹۱ در کانکشن کاربران vpn، بدلیل معتبر نبودن یوزرنیم یا پسورد وارد شده در کانکشن در آن لحظه می باشد که این ارور ۶۹۱ به دلایل مختلفی میتواند اتفاق بیفتد که در اینجا مهمترین ها را ذکر می کنم :

 

۱-یکی از دلایل ارور ۶۹۱ این است که اعتبار اکانت مشترک به پایان رسیده است. در این صورت مشترک باید برای تمدید با پشتیبانی تماس بگیرد.

 

۲- یکی دیگر از دلایل بروز ارور ۶۹۱ که خیلی هم شایع هست، این است  که بعضی کاربران، یوزرنیم و پسورد را در کانکشن کپی و پیست می کنند. کاربر باید یوزرنیم و پسورد را در کانکشن تایپ نماید.

 

۳- از دلایل دیگر ارور ۶۹۱ این است که ممکنه برخی افراد از یک اکانت بصورت اشتراکی در بازه های زمانی مختلف استفاده کنند. در این حالت وقتی یکی از افراد با یک اکانت متصل است، شخص دیگر هنگام اتصال، ارور ۶۹۱ دریافت می کند. لذا در صورتی که احساس کردید شخص دیگری بدون اجازه شما با اکانت شما متصل می شود، با ارسال ایمیل به پشتیبانی، درخواست تعویض پسورد نمایید.

 

۴- این مورد که شایع ترین دلیل ارور ۶۹۱ در بین کابران است رو، بصورت کامل تشریح می کنم:

چنانچه در هنگامی که به vpn متصل هستید، ارتباط شما با سرور vpn به هر دلیل قطع شود (بدون اینکه گزینه disconnect یا hang up ) کانکشن vpn را زده باشید (مثلا: قطع شدن اینترنت برای چند لحظه، خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر و…) اکانت شما ممکن است روی سرور vpn آنلاین بماند.

بعبارت دیگر چون شما درخواست قطع از vpn را برای سرور ارسال نکرده اید، سرور متوجه عدم حضور شما نمی شود. اگر چنین اتفاقی افتاد و با ارور ۶۹۱ مواجه شدید، کانکشن را ببندید و دست کم ۱۵ دقیقه صبر کنید. سپس مجددا اقدام به کانکت نمایید.

لازم به ذکر است که در صورتیکه برای قطع اتصال از vpn گزینه disconnect یا hang up روی کانکشن را بزنید، این مشکل بوجود نخواهد آمد.icon برچسب ها: , , , ,
 • نوشته: سعید
 • تاریخ: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۱
 • بدون نظر
 •    iconتعداد بازدید: 1,057

  ارسال نظر

  نام:

  ایمیل:

  وب سایت:

  متن و پیام شما: